logo
Alaberz
0990 432 10 14
تقویم نیمه نخست سال 1401 باشگاه کوهنوردی آلابرز
تقویم مجموعه برنامه‌های باشگاه کوهنوردی آلابرز سال 1401:

تقویم نیمه نخست سال 1401 باشگاه کوهنوردی آلابرز

1401/01/07

مجوعه برنامه‌های کوهپیمایی سطح یک، کوهنوردی سطح دو، برنامه‌های فنی، دره نوردی، کارگاه آموزشی و تخصصی فنی و... باشگاه کوهنوردی آلابرز نیمه نخست سال 1401

تقویم مجوعه برنامه های کوهنوردی باشگاه کوهنوردی آلابرز برای نیمه نخست سال 1401  منتشر شد.

 با شروع نیمه نخست سال 1401 هیات مدیره باشگاه کوهنوردی آلابرز تقویم شش ماهه کوهنوردی را برای فصول پبهار و تابستان ۱۴۰1 منتشر کرده است. تقویم کوهپیمایی سطح یک باشگاه مشتمل بر 24 برنامه کوهنوردی و برنامه‌های سطح دو باشگاه مشتمل بر 18 برنامه به عنوان برنامه‌های رسمی باشگاه می‌باشد که در سطوح یک و دو برای تمامی علاقمندان به ورزش کوهنوردی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است جدول برنامه‌ها به شکل زیر خواهند بود:

 جدول برنامه‌های کوهپیمایی و کوهنوردی

ماه

روز

روز

کوهپیمایی سطح 1

کوهپیمایی سطح 2

فروردین

دوشنبه

1

 

 

سه شنبه

2

 

 

چهارشنبه

3

 

 

پنجشنبه

4

 

 

جمعه

5

***

 

شنبه

6

 

 

یکشنبه

7

 

 

دوشنبه

8

 

 

سه شنبه

9

 

 

چهارشنبه

10

 

 

پنجشنبه

11

 

 

جمعه

12

قله سرلت

 

شنبه

13

 

 

یکشنبه

14

 

 

دوشنبه

15

 

 

سه شنبه

16

 

 

چهارشنبه

17

 

 

پنجشنبه

18

شیرپلا - دره اوسون شبانه

 

جمعه

19

 

 

شنبه

20

 

 

یکشنبه

21

 

 

دوشنبه

22

 

 

سه شنبه

23

 

 

چهارشنبه

24

 

 

پنجشنبه

25

 

 

جمعه

26

مرداب هسل

 

شنبه

27

 

 

یکشنبه

28

 

 

دوشنبه

29

 

 

سه شنبه

30

 

 

چهارشنبه

31

 

 

اردیبهشت

پنجشنبه

1

صعود شبانه کلکچال

سبلان

جمعه

2

 

سبلان

شنبه

3

 

سبلان

یکشنبه

4

 

 

دوشنبه

5

 

 

سه شنبه

6

 

 

چهارشنبه

7

 

 

پنجشنبه

8

 

 

جمعه

9

برف انبار

جوپار کرمان

شنبه

10

 

جوپار کرمان

یکشنبه

11

 

جوپار کرمان

دوشنبه

12

 

جوپار کرمان

سه شنبه

13

 

جوپار کرمان

چهارشنبه

14

 

 

پنجشنبه

15

 

 

جمعه

16

قله اسپیلت

 

شنبه

17

 

 

یکشنبه

18

 

 

دوشنبه

19

 

 

سه شنبه

20

 

 

چهارشنبه

21

 

 

پنجشنبه

22

 

سیالان و دشت دریاسر

جمعه

23

توچال

سیالان و دشت دریاسر

شنبه

24

 

 

یکشنبه

25

 

 

دوشنبه

26

 

 

سه شنبه

27

 

 

چهارشنبه

28

 

 

پنجشنبه

29

 

وارنگه رود و دریاچه و قله خلنو

جمعه

30

غار یخ مراد

وارنگه رود و دریاچه و قله خلنو

شنبه

31

 

 

خرداد

یکشنبه

1

 

 

دوشنبه

2

 

 

سه شنبه

3

 

 

چهارشنبه

4

 

سهند

پنجشنبه

5

 

سهند

جمعه

6

چین کلاغ و دوشاخ

سهند

شنبه

7

 

 

یکشنبه

8

 

 

دوشنبه

9

 

 

سه شنبه

10

 

 

چهارشنبه

11

 

 

پنجشنبه

12

 

 

جمعه

13

قله چشمه شاهی و پهنه حصار

خط الرأس دنا

شنبه

14

 

خط الرأس دنا

یکشنبه

15

 

خط الرأس دنا

دوشنبه

16

 

 

سه شنبه

17

 

 

چهارشنبه

18

 

 

پنجشنبه

19

 

خرو نرو

جمعه

20

کاسونک

خرو نرو

شنبه

21

 

 

یکشنبه

22

 

 

دوشنبه

23

 

 

سه شنبه

24

 

 

چهارشنبه

25

 

 

پنجشنبه

26

 

 

جمعه

27

آبشار سنگان

سنگان - کرکوه - خور

شنبه

28

 

 

یکشنبه

29

 

 

دوشنبه

30

 

 

سه شنبه

31

 

 

تیر

چهارشنبه

1

 

 

پنجشنبه

2

 

 

جمعه

3

سرسیاه غارها

نعل برگ جهان

شنبه

4

 

 

یکشنبه

5

 

 

دوشنبه

6

 

 

سه شنبه

7

 

 

چهارشنبه

8

 

 

پنجشنبه

9

 

 

جمعه

10

کلون بستک

خط الرأس سرکچال‌ها

شنبه

11

 

 

یکشنبه

12

 

 

دوشنبه

13

 

 

سه شنبه

14

 

 

چهارشنبه

15

 

 

پنجشنبه

16

 

 

جمعه

17

 

علم کوه از هسارچال

شنبه

18

 

علم کوه از هسارچال

یکشنبه

19

 

علم کوه از هسارچال

دوشنبه

20

 

 

سه شنبه

21

 

 

چهارشنبه

22

 

 

پنجشنبه

23

 

 

جمعه

24

قلعه دختر

 

شنبه

25

 

 

یکشنبه

26

 

 

دوشنبه

27

 

 

سه شنبه

28

 

 

چهارشنبه

29

 

 

پنجشنبه

30

 

 

جمعه

31

تنگه لاسک

قله میشینه مرگ

مرداد

شنبه

1

 

 

یکشنبه

2

 

 

دوشنبه

3

 

 

سه شنبه

4

 

 

چهارشنبه

5

دماوند غربی

دماوند یال داغ

پنجشنبه

6

دماوند غربی

دماوند یال داغ

جمعه

7

دماوند غربی

دماوند یال داغ

شنبه

8

 

 

یکشنبه

9

 

 

دوشنبه

10

 

 

سه شنبه

11

 

 

چهارشنبه

12

 

 

پنجشنبه

13

 

 

جمعه

14

ساکا

آتشکوه

شنبه

15

 

 

یکشنبه

16

 

 

دوشنبه

17

 

 

سه شنبه

18

 

 

چهارشنبه

19

 

 

پنجشنبه

20

 

 

جمعه

21

خرسنگ

 

شنبه

22

 

 

یکشنبه

23

 

 

دوشنبه

24

 

 

سه شنبه

25

 

 

چهارشنبه

26

 

 

پنجشنبه

27

 

کوبری

جمعه

28

شکرآب شهرستانک

کوبری

شنبه

29

 

 

یکشنبه

30

 

 

دوشنبه

31

 

 

شهریور

سه شنبه

1

 

 

چهارشنبه

2

 

 

پنجشنبه

3

 

 

جمعه

4

دشت آزو و نوا

قله پاشوره

شنبه

5

 

 

یکشنبه

6

 

 

دوشنبه

7

 

 

سه شنبه

8

 

 

چهارشنبه

9

 

 

پنجشنبه

10

 

آزادکوه

جمعه

11

قله روته

آزادکوه

شنبه

12

 

 

یکشنبه

13

 

 

دوشنبه

14

 

 

سه شنبه

15

 

 

چهارشنبه

16

 

 

پنجشنبه

17

 

 

جمعه

18

آهنگرک

 

شنبه

19

 

 

یکشنبه

20

 

 

دوشنبه

21

 

 

سه شنبه

22

 

 

چهارشنبه

23

 

 

پنجشنبه

24

 

قله قلعه ماران

جمعه

25

 

قله قلعه ماران

شنبه

26

غار بورنیک

قله قلعه ماران

یکشنبه

27

 

 

دوشنبه

28

 

 

سه شنبه

29

 

 

چهارشنبه

30

 

 

پنجشنبه

31

 

 

 

 جدول برنامه‌های فنی، تمرینات سنگنوردی، تمرینات بدنسازی ویژه سنگنوردی، دره‌نوردی و کارگاه‌های تخصصی سنگنوردی

 

ماه

روز

روز

 فنی

فروردین

دوشنبه

1

 

سه شنبه

2

 

چهارشنبه

3

 

پنجشنبه

4

 

جمعه

5

 

شنبه

6

 

یکشنبه

7

سفر سنگنوردی - کرمانشاه

دوشنبه

8

سفر سنگنوردی - کرمانشاه

سه شنبه

9

سفر سنگنوردی - کرمانشاه

چهارشنبه

10

 

پنجشنبه

11

 

جمعه

12

 

شنبه

13

 

یکشنبه

14

 

دوشنبه

15

 

سه شنبه

16

 

چهارشنبه

17

 

پنجشنبه

18

 

جمعه

19

تمرین بند یخچال (تست اولیه)

شنبه

20

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

21

 

دوشنبه

22

 

سه شنبه

23

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

24

 

پنجشنبه

25

 

جمعه

26

تمرین ورده (حمایت‌ها)

شنبه

27

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

28

 

دوشنبه

29

 

سه شنبه

30

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

31

 

اردیبهشت

پنجشنبه

1

 

جمعه

2

 

شنبه

3

بند یخچال (صعود چند طوله)

یکشنبه

4

 

دوشنبه

5

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

6

 

چهارشنبه

7

 

پنجشنبه

8

کارگاه تخصصی ریتم صعود در سنگنوردی

جمعه

9

 

شنبه

10

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

11

 

دوشنبه

12

 

سه شنبه

13

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

14

 

پنجشنبه

15

 

جمعه

16

دیواره شروین

شنبه

17

 

یکشنبه

18

 

دوشنبه

19

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

20

 

چهارشنبه

21

 

پنجشنبه

22

تمرین سنگنوردی

جمعه

23

 

شنبه

24

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

25

 

دوشنبه

26

 

سه شنبه

27

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

28

دیواره یافته

پنجشنبه

29

دیواره یافته

جمعه

30

دیواره یافته

شنبه

31

 

خرداد

یکشنبه

1

 

دوشنبه

2

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

3

 

چهارشنبه

4

 

پنجشنبه

5

کارگاه تخصصی حمایت در سنگنوردی

جمعه

6

 

شنبه

7

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

8

 

دوشنبه

9

 

سه شنبه

10

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

11

 

پنجشنبه

12

 

جمعه

13

تمرین بند یخچال تست اولیه گرده آلمان‌ها

شنبه

14

 

یکشنبه

15

صعود و تمرین حمایت بندیخچال

دوشنبه

16

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

17

 

چهارشنبه

18

 

پنجشنبه

19

تمرین سنگنوردی

جمعه

20

 

شنبه

21

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

22

 

دوشنبه

23

 

سه شنبه

24

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

25

 

پنجشنبه

26

 

جمعه

27

تمرین صعود چند طوله پلخواب

شنبه

28

 

یکشنبه

29

 

دوشنبه

30

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

31

 

تیر

چهارشنبه

1

 

پنجشنبه

2

کارگاه تخصصی فرود

جمعه

3

 

شنبه

4

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

5

 

دوشنبه

6

 

سه شنبه

7

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

8

 

پنجشنبه

9

 

جمعه

10

صعود قله کلون بستک

شنبه

11

 

یکشنبه

12

 

دوشنبه

13

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

14

 

چهارشنبه

15

 

پنجشنبه

16

تمرین سنگنوردی

جمعه

17

 

شنبه

18

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

19

 

دوشنبه

20

 

سه شنبه

21

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

22

 

پنجشنبه

23

 

جمعه

24

تمرین یومار زدن یند یخچال

شنبه

25

 

یکشنبه

26

 

دوشنبه

27

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

28

 

چهارشنبه

29

 

پنجشنبه

30

تمرین سنگنوردی

جمعه

31

دره رشی

مرداد

شنبه

1

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

2

 

دوشنبه

3

 

سه شنبه

4

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

5

صعود قله دماوند

پنجشنبه

6

صعود قله دماوند

جمعه

7

صعود قله دماوند

شنبه

8

 

یکشنبه

9

 

دوشنبه

10

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

11

 

چهارشنبه

12

 

پنجشنبه

13

دره کلیک

جمعه

14

دره کلیک

شنبه

15

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

16

 

دوشنبه

17

 

سه شنبه

18

گرده آلمان‌ها

چهارشنبه

19

گرده آلمان‌ها

پنجشنبه

20

گرده آلمان‌ها

جمعه

21

گرده آلمان‌ها

شنبه

22

 

یکشنبه

23

 

دوشنبه

24

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

25

 

چهارشنبه

26

 

پنجشنبه

27

کارگاه تخصصی بالاکشی در دیواره‌نوردی

جمعه

28

 

شنبه

29

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

30

 

دوشنبه

31

 

شهریور

سه شنبه

1

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

2

 

پنجشنبه

3

 

جمعه

4

تمرین صعود مصنوعی پلخواب

شنبه

5

 

یکشنبه

6

 

دوشنبه

7

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

8

 

چهارشنبه

9

 

پنجشنبه

10

کارگاه تخصصی ایجاد کارگاه

جمعه

11

 

شنبه

12

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

13

 

دوشنبه

14

 

سه شنبه

15

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

16

 

پنجشنبه

17

 

جمعه

18

تمرین صعود چند طوله پلخواب

شنبه

19

بدنسازی سنگنوردی آنلاین

یکشنبه

20

 

دوشنبه

21

 

سه شنبه

22

تمرین سنگنوردی

چهارشنبه

23

 

پنجشنبه

24

دیواره قلعه ماران

جمعه

25

دیواره قلعه ماران

شنبه

26

دیواره قلعه ماران

یکشنبه

27

 

دوشنبه

28

بدنسازی سنگنوردی در پارک پردیسان

سه شنبه

29

 

چهارشنبه

30

 

پنجشنبه

31

تمرین سنگنوردی

نکات مهم پیرامون برگزاری برنامه‌ها: 

 هیات مدیره باشگاه از تمامی سرپرستان، مربیان و شرکت کنندگان در برنامه‌های این تقویم ورزشی تقاضا دارد تا ضمن توجه به نکات گفته شده در ذیل این مطلب مانند سال‌های گذشته در حفظ سلامت و امنیت خویش و سایر و همنوردان کوشا باشند و در جهت اجرای هر چه بهتر و قوی‌تر تقویم باشگاه تلاش کنند:

خبرآموزش